www.archive-org-2012.com » ORG » U » UCETNICTVI

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 472 . Archive date: 2012-10.

 • Title: 2012 Červenec | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: Měsíční archiv:.. Stránka 1 z 107.. Google koupil firmu Wildfire pro marketing na sociálních sítích.. San Francisco; Největší světová internetová společnost Google koupila firmu pro marketing na sociálních sítích Wildfire.. Google dnes sdělil, že akvizice mu pomůže s další expanzí na poli sociálních médií.. Cenu neuvedl, podle.. Pokračování.. 31.. 7.. 2012 21:22.. Finanční noviny - hlavní události.. Microsoft přeměnil emailový servis Hotmail na nový Outlook.. Seattle Softwarová společnost Microsoft dnes představila inovovaný bezplatný servis elektronické pošty s atraktivnější podobou včetně napojení na populární sociální sítě.. Místo dosavadního názvu Hotmail mu dala staronové jm.. 2012 21:07.. Středočeský kraj vypsal tendry na opravy silnic za 300 mil.. Kč.. Praha Středočeský kraj vypsal sedm nových tendrů na opravy silnic za více než 300 milionů korun.. Jde o část dopravních staveb, které zastavil po zatčení bývalého hejtmana Davida Ratha.. Aby byla zachována co největší objektivit.. 2012 18:33.. Euro v nadějích na podpůrné kroky ERB obnovilo růst.. Londýn Kurz eura dnes obnovil růst k dolaru i jenu a devizový trh i přes zvýšené pochybnosti nadále vkládá naděje do Evropské centrální banky (ECB).. Investoři čekají, že by na svém čtvrtečním zasedání mohla splnit slib sv.. 2012 18:24.. Stt podepisuje dohody s daovmi rji.. Nvrat milion ani dleit data nepinesou.. esko podepsalo dohody o vmn informac s  ...   milionů eur (zhruba devět miliard Kč).. Bez americké divize Chrysler utrpěl Fiat kvůli propadu automobilového trhu v Evropě hlubokou ztrát.. 2012 17:32.. Vc elektiny z jdra, m penz na obnoviteln zdroje, to je nov koncepce.. Nov verze sttn energetick koncepce, ji pedstavil v ter ministr prmyslu, pot s nrstem vyuit jadernho paliva.. Nyn pedstavuje jdro jako energetick zdroj 16 procent.. Do roku 2040 m jeho podl narst a na 35 procent dky dostavb dalch blok elektrren Temeln a D.. 2012 16:45.. Hollande a Monti vyzvali k rychlé realizaci dohod ze summitu EU.. Paříž Italský premiér Mario Monti a francouzský prezident François Hollande dnes potvrdili svou podporu opatřením ke stabilizaci a posílení eurozóny.. Na schůzce v Paříži také společně vyzvali k rychlému uskutečnění kroků d.. 2012 16:40.. ČTÚ zahájil správní řízení s provozovatelem Skylink a CSlink.. Praha Český telekomunikační úřad (ČTÚ) zahájil správní řízení s provozovatelem satelitních služeb Skylink a CSlink kvůli zavedení poplatku k dosud bezplatným programovým balíčkům.. Společnosti M77 Group hrozí pokuty v celk.. 2012 16:32.. Michal Viewegh: Psanm se uiv jen pr astlivc.. Klaus je netst a nevhra.. Jak je to bt nejspnjm spisovatelem v esk republice? Zeptali jsme se spisovatele Michala Viewegha, autora spnch romn jako Bjen lta pod psa, astnci zjezdu nebo Romn pro eny.. 2012 16:31..

  Original link path: /2012/07/
  Open archive

 • Title: 2012 Červen | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: Stránka 1 z 112.. Mal firmy se boj kvli krizi pjovat.. Investuj proto hlavn z spor.. Podniky v dob krize zsadn zmnily pstup k investovn.. Nenechaj se nalkat ani na levnj vry, ukzal przkum.. Vtina mench podnik hodl investovat.. Jen 36 procent podnikatel ale plnuje vzt si investin vr.. 6.. 2012 19:57.. Německo v srpnu pro kamiony zpoplatní dalších přes 1100 km silnic.. Praha Kamiony budou od 1.. srpna platit mýtné na dalších 1135 kilometrech čtyřproudých německých silnic, které jsou postaveny v dálničním stylu a jsou napojeny na dálnice.. ČTK o tom dnes informovala společnost Toll Collect, která.. 2012 16:47.. Druhý blok Temelínu vyrábí elektřinu opět na 100 procent.. Temelín (Českobudějovicko) Druhý blok Jaderné elektrárny Temelín pracuje po odstávce zase na plný výkon.. Elektřinu vyrábí na 100 procent od dnes od 11:30, řekl ČTK mluvčí Temelína Marek Sviták.. Odstávka druhého bloku trvala 4.. 2012 14:57.. EZ zveejnil vtze nkterch zakzek.. Jejich utajovn se nelbilo Neasovi a HN.. Polosttn energetick gigant EZ pvodn odmtal sdlit jmna firem, kterm spolenost zadvala veejn zakzky za miliardy.. Premir Petr Neas se vak domnval, e k tomu spolenost nem pdn dvod.. EZ nakonec nkter vtze zakzek zveejnil.. 2012 13:20.. ČEZ zveřejnil vítěze některých  ...   který přebral a má kocovinu.. Charlie S.. patrně touží po tom, aby každý měl jeho nové soukromé telefonní čís.. 2012 09:59.. Německý parlament schválil fiskální pakt EU a záchranný fond ESM.. Berlín Po dolní komoře německého parlamentu se pro rozpočtový pakt Evropsks unie a vznik trvalého záchranného fondu eurozóny vyslovila v pátek v noci podle očekávání i Spolková rada.. Definitivnímu německému schválení těchto.. 2012 04:53.. Petr Borkovec: Světové finance na dosah ruky.. Exkluzivně s Petrem Borkovcem, generálním ředitelem a spolumajitelem Partners Financial Services, o novém konceptu finančního poradenství.. Přesvědčí síť poboček, v nichž si během návštěvy otevřete účet, zařídíte pojistku a za.. 2012 02:05.. Kolik činí státní dluh rozpočítaný na každého Čecha?.. Kdo neskáče není Čech? Kdo nedluží, taky není Čech.. Ale určitě není taky Řek a není Španěl a vůbec, kdo nedluží, ten jako by nebyl.. Pokud chcete na chvilku zapomenout na chmury ze zadluženosti planety, zkuste si v našem kvízu, c.. PETROF spokojen uivatel ABRY G3.. Svtoznm vrobce a prodejce klavr a pian se stal uivatelem informanho systmu ABRA G3.. ABRA G3 se ve spolenosti PETROF stalaprostedkem ke sjednocen nstroj zen.. Implemenatce systmu byla naplnovna na del asov obdob: zahjena bylav druh polovin roku 2010imp.. EU..

  Original link path: /2012/06/
  Open archive

 • Title: 2012 Květen | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: Stránka 1 z 114.. Stt zaal rozdvat pokuty za turnaje v pokeru.. Pr je to hazard, ne sport.. Olomouck finann ad uloil pokutu 40 000 K za podn pokerovch turnaj.. Ministerstvo financ tvrd, e jde o hazard, Asociace eskho pokeru zase k, e se jedn o dovednostn hru.. Spor o to, zda je poker sport, by se mohl dostat a k stavnmu soudu.. 5.. 2012 20:43.. Nov televize Pohoda, kterou spoluvlastn elezn, zahj vysln na konci ervna.. TV Pohoda, zamen na mlad rodiny s dtmi, mla bt sputna u loni na jae a vyslat mla programy pro dti.. Majitel Radim Pazek a Vladimr elezn ale start nov stanice odloili a zmr pozmnili, protoe T se chyst spoustit svj kanl pro dti.. 2012 19:06.. Sporn akcie Vtkovic nepat Beranovi a KKCG, ale Svtlkovi, rozhodl soud.. Padlo dal soudn rozhodnut v dlouholetm sporu o akcie Vtkovice Holding.. Podle Mstskho soudu v Praze pat generlnmu editeli spolenosti Janu Svtlkovi.. KKCG s verdiktem nesouhlas a dovol se k Nejvymu soudu.. 2012 18:46.. Od 117 do necelých 12 tisíc Kč hrubého.. Tak se podle statistiků v Česku vydělává.. Průměrná mzda o tom, jak se v Česku vydělává, vypovídá velmi špatně.. Na  ...   k euru si pohorila na 25,81 K, k dolaru na 20,88 K.. Analytici za poklesem vid patnou nladu na trzch, oslabuj i maarsk forint nebo polsk zlot.. 2012 17:26.. Air Bank vede v souboji o klienty velkých bank.. Za půl roku od startu Air Bank získala 40 tisíc zákazníků.. Pro přechod z jiné banky do Air Bank využilo 1 200 zákazníků Kodex mobility.. V pobočkách Air Bank si zřídilo účet.. 2012 17:19.. Finparáda.. Kdo stojí za nejvyššími sazbami na vkladech v Česku?.. V přehledech o nejvyšších sazbách na spořicích účtech nebo termínovaných vkladech se s nimi pravidelně setkáváme.. Je to několik záložen a jedna banka.. 2012 17:14.. Soud rozhodl, že sporné akcie Vítkovic patří Světlíkovi.. Praha Městský soud v Praze vydal rozhodnutí, že předsedovi představenstva a generálnímu řediteli společnosti Vítkovice Holding Janu Světlíkovi musejí být předány akcie, o něž vedl spor s Davidem Beranem a skupinou KKCG.. ČTK o.. 2012 16:41.. Jak obchodovat během řecké krize?.. Ve spolupráci se Saxo Bank vám přinášíme několik scénářů vyplývajících z řecké krize, které připadají v úvahu pro EU a akciový trh jako celek.. Tyto scénáře vycházejí z rámce, který udává, kde se ve třech fázích této kr.. 2012 14:40..

  Original link path: /2012/05/
  Open archive

 • Title: 2012 Duben | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: Spoitelna vylepuje image.. Pro nejmovitj klienty spout znaku Erste Premier.. V logu sluby Premier pro nejbohat klienty u nebude esk spoitelna, ale matesk Erste.. Podle fa esk spoitelny Pavla Kysilky je vmna za Erste reakc na pn klient.. 4.. 2012 19:31.. Penzijní reforma mění chování lidí.. Klienti penzijních fondů již začali na základě připravovaných vládních reforem měnit své zvyky.. I když se všeobecně má za to, že reformám lidé nerozumějí.. 2012 17:16.. Ústecká Spolchemie vloni zaznamenala rekordní tržby.. Ústí nad Labem Ústecká chemička Spolchemie vloni zaznamenala nejvyšší tržby ve své historii, které dosáhly 5,14 miliardy korun, což je meziročně o 16 procent víc než v roce 2010.. Zvedl se i zisk, který vzrostl skoro o polovinu n.. 2012 15:49.. Babi o akvizicch Agrofertu: Podnikat v potravinstv a lesnictv je za trest.. Jako absolvent zahraninho obchodu na VE se Andrej Babi povauje spe za obchodnka ne za podnikatele.. Tm dvacet let pracoval v podniku zahraninho obchodu a nikdy na to podle svch slov nezapomene.. Ve stedu 25.. dubna pednel o budovn Agrofertu formou fz a ak.. 2012 14:35.. Hyponovinky: Klienti  ...   tohoto českého alkoholického nápoje.. Firmě se nelíbí, že unie hodlá v rámci rozvojové pomoci investovat v p.. 2012 13:55.. Průměrné nástupní mzdy některých profesí výrazně rostou.. Víme, které to jsou.. U sedmnácti ze sledovaných padesáti profesí došlo letos k poklesu nástupních mezd.. Naopak u 22 profesí nástupní mzda vzrostla.. Čtěte, o jaké pozice se jedná.. 2012 13:21.. Která finanční instituce Vám nabídne 4 % úrok na vkladu?.. Až do konce července je možné u Modré pyramidy založit Moudré spoření s akční nabídkou „2 % + 2 %“.. Hlavní výhodou je nadstandardní zhodnocení prostředků.. 2012 12:26.. Česká spořitelna za první čtvrtletí zvýšila zisk o 17 procent.. Česká spořitelna vykázala k 31.. březnu 2012 neauditovaný konsolidovaný čistý zisk ve výši 4,46 mld.. Kč, meziročně vzrostl o 17,2 % z 3,80 mld.. 2012 12:05.. Rekordní zdražování benzinu ustalo, zlevnil na 37,70 Kč/l.. Praha Rekordní zdražování benzinu z minulých měsíců ustalo.. Natural 95 v uplynulém týdnu zlevnil o 14 haléřů na 37,70 koruny za litr.. Cena nafty se snížila o pět haléřů na 36,72 Kč/l.. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, k.. 2012 11:48..

  Original link path: /2012/04/
  Open archive

 • Title: 2012 Březen | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: Stránka 1 z 116.. Hřebčín Kladruby dražil koně, kupci utratili milion korun.. Kladruby nad Labem (Pardubicko) Tři prodaní koně za celkem téměř milion korun jsou výsledkem dnešní jarní dražby koní starokladrubského plemene v Národním hřebčíně v Kladrubech nad Labem.. Pozornost zhruba stovky diváků nejví.. 3.. 2012 17:54.. Němečtí odboráři dosáhli dohody s vládou o zvýšení mezd.. Berlín Dva miliony německých státních zaměstnanců se dočkají během dvou let postupného zvýšení platů o 6,3 procenta.. Umožní to dohoda, k níž dospěli po dlouhém vyjednávání v noci na dnešek zástupci odborů a vlády.. Skon.. 2012 15:42.. Rekordní jackpot na 640 milionů dolarů loterie Mega Millions padl.. New York Rekordní jackpot 640 milionů dolarů (11,9 miliardy korun) americké loterie Mega Millions padl.. Podle loterijní společnosti se o výhru podělí majitelé tří sázenek zakoupených ve státech Maryland, Kansas a Illinois.. 2012 15:37.. Odbory ve Škoda Auto hrozí protesty kvůli kolektivní smlouvě.. Mladá Boleslav Vyjednávání o podobě nové kolektivní smlouvy v automobilce Škoda ke shodě nedospělo.. Pro odbory je růst platového tarifu o 4,3  ...   jen koníček, ne byznys!.. Česko-slovenská filmová databáze: Jak vznikal jeden z nejnavštěvovanějších zájmových webů v České republice? Zlákala by jeho majitele nějaká lukrativní nabídka k prodeji? A proč se neobává konkurence? Druhá část exkluzivního r.. Kdy vám stát přispěje na hypotéku?.. A další záludné otázky.. Odpovědi na ně znáte z článků, které se na Peníze.. cz objevily v tomto týdnu.. Nebo ne?.. MfD: ŘSD vypsalo pět soutěží na opravu D1 v hodnotě čtyř mld.. Praha Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) v pátek vypsalo pět soutěží na modernizaci dálnice D1 v celkové hodnotě přesahující čtyři miliardy korun.. Záruka za provedenou práci bude deset let.. Píše to dnešní vydání Mladé fro.. 2012 01:19.. Výuka cizího jazyka.. Účetnictví v neziskové sféře.. Asmussen: Eurozóna by měla uvažovat o fondu na pomoc bankám.. Kodaň Eurozóna by měla v rámci Evropské unie iniciovat debatu o založení fondu na pomoc bankám, které se dostanou do potíží.. Myslí si to člen výkonné rady Evropské centrální banky (ECB) Jörg Asmussen, podle něhož by to byl j.. 2012 20:39..

  Original link path: /2012/03/
  Open archive

 • Title: 2012 Únor | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: Microsoft uvolnil pro veřejnost zkušební verzi Windows 8.. Seatlle (USA)/Barcelona (Španělsko) Americká společnost Microsoft, která je předním světovým výrobcem počítačového softwaru, dnes uvolnila dosud nedokončenou verzi operačního systému Windows 8 veřejnosti, aby její funkce mohla.. 29.. 2.. 2012 21:25.. Po překopnutém kabelu v Německu nefunguje Vodafonu samoobsluha.. Praha Přerušení kabelového spojení u Frankfurtu nad Mohanem v Německu způsobilo výpadek služeb českého Vodafonu.. Nefunguje internetová samoobsluha a většina zákazníků má problémy s roamingem.. Informace serveru iDnes.. cz potvrdil.. 2012 20:52.. Výjezdy zaměstnanců FÚ do obcí (27.. 02.. 2012).. 2012 20:31.. ČDS - RSS Novinky.. Dolar posílil díky projevu šéfa Fedu a údajům o ekonomice.. Londýn Dolar dnes posílil vůči euru i japonskému jenu poté, co šéf americké centrální banky (Fed) Ben Bernanke ve svém projevu naznačil, že se v blízkém období nechystá k dalšímu uvolňování měnové politiky.. K růstu dolar.. 2012 20:27.. Peugeot Citroën se dohodl na alianci s General Motors.. Paříž Francouzský výrobce automobilů PSA Peugeot Citroën se dohodl na vytvoření strategické aliance s americkým konkurentem General Motors.. Oznámily to dnes firmy.. GM  ...   úřadech počítá se zrušením 2400 míst.. Praha Návrh ministra financí na sloučení nebo zrušení některých státních úřadů a začlenění státních fondů pod ministerstva by vedl ke zrušení více než 2400 míst ve státní správě.. Vyplývá to z informací ministerstva.. 2012 18:40.. ČTÚ se zajímá o záhadné telefonáty z ČR do německé vsi Oyten.. Praha Český telekomunikační úřad (ČTÚ) se snaží prověřit podivnou informaci, že obyvatele vesnice Oyten ležící nedaleko severoněmeckého přístavního města Brémy od minulého pátku ruší nechtěné telefonáty z České rep.. 2012 18:25.. Šéf Fedu potvrdil, že úroky se nebudou měnit do konce 2014.. Washington Americká centrální banka (Fed) zatím trvá na tom, že ponechá hlavní úrokovou sazbu na rekordním minimu nejméně do konce roku 2014, přestože se zvyšuje počet nových pracovních míst a nezaměstnanost klesá.. Uvedl to d.. 2012 18:19.. Digizone: Redaktoři odcházejí kvůli změnám ve vedení Novy.. Praha Pět redaktorů domácího zpravodajství televize Nova podalo dnes výpověď.. Reportéři David Vaníček, Pavel Šuba, Jiří Pánek, Tomáš Hauptvogel a Eva Myšíková odcházejí na vlastní žádost v souvislosti s nedávnou výměn.. 2012 18:12..

  Original link path: /2012/02/
  Open archive

 • Title: 2012 Leden | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: Stránka 1 z 118.. Jednání o řeckém dluhu finišují, prý je ale nutná účast ECB.. Brusel/Frankfurt Jednání Řecka se soukromými věřiteli o odpuštění části dluhu jsou těsně před uzavřením a konečná dohoda by mohla být podepsána už ve středu.. K završení jednání je ale nutná účast veřejného sektoru,.. 1.. 2012 22:29.. Gazprom údajně kvůli ruské zimě omezí vývoz plynu do Evropy.. Moskva Monopolní ruský vývozce plynu Gazprom omezí export zemního plynu do evropských zemí, aby pokryl domácí poptávku, která se kvůli vlně mrazů výrazně zvýšila.. Uvedla to dnes agentura Interfax s odkazem na zdroj z plynárensk.. 2012 19:01.. Fortuna vypsala sázky, zda bude letiště Havlovo, Jágrovo či Gottovo.. Praha Loterijní společnost Fortuna vypsala sázky na to, zda se bude pražské ruzyňské letiště jmenovat po bývalém prezidentovi Václavu Havlovi nebo třeba po známém hokejistovi Jaromíru Jágrovi.. ČTK to dnes sdělil mluvčí Fortun.. 2012 18:55.. Rozpočtový deficit USA letos opět přesáhne bilion dolarů.. Washington Rozpočtový deficit americké federální vlády v tomto fiskálním roce vystoupá na 1,08 bilionu dolarů (20,7 bilionu Kč) a čtvrtý rok po sobě překoná hranici jednoho bilionu.. Předpověděl to dnes Rozpočtový úřad Kongr.. 2012  ...   Ale Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru v Kostelci nad Černými lesy.. ČTK o tom informoval šéfredaktor časopisu Pavel Borowiec.. V hl.. 2012 18:16.. MZe odmítá zavedení spotřební daně z vína.. Praha Ministerstvo zemědělství (MZe) je proti zavedení spotřební daně z vína, které navrhuje ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09).. Vybraná daň by podle MZe nebyla pro státní rozpočet zásadním příjmem, navíc by prý uško.. 2012 18:13.. Jan Knížek: Novinky v české daňové správě (31.. 01.. Ředitel Generálního finančního ředitelství, popisuje další změny v české daňové správě, které GFŘ v tomto roce společně se vznikem Specializovaného finančního úřadu zavádí.. První z tuzemských bankovních nováčků začne poskytovat hypotéky.. Praha Equa bank začne jako první z bankovních nováčků na tuzemském trhu poskytovat hypoteční úvěry.. Vyplývá to z dnešní pozvánky banky na středeční tiskovou konferenci.. Konkurenční Zuno Bank zatím pro tento rok spuštění h.. 2012 18:03.. Zemědělci se holomrazům neubrání, mohou způsobit velké škody.. Brno Zemědělci na jihu Moravy se obávají nadcházejících holomrazů.. Pokud by teploty pod minus 20 stupňů trvaly delší dobu, mohou podle nich způsobit katastrofální škody.. ČTK to dnes řekl předseda Agrární komory v Hodoníně P.. 2012 17:25..

  Original link path: /2012/01/
  Open archive

 • Title: 2011 Prosinec | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: Stránka 1 z 97.. O2 měla odpoledne částečný výpadek O2 TV, služba už funguje.. Praha Telekomunikační firma Telefónica měla odpoledne částečný výpadek své služby O2 TV.. Někteří uživatelé byli bez příjmu televizních programů do podvečerních hodin.. V současnosti by měla bez problémů fungovat všem zá.. 12.. 2011 19:06.. Naše morče je vychované úsměvná hlášení klientů pojišťoven.. Pro silvestrovské pobavení jsme pro Vás vybrali několik úsměvných hlášení od klientů pojišťoven a pár hlášek zaměstnanců call centra.. Kuriózní hlášení klientů.. 2011 16:53.. České top ten: deset českých hitů o penězích.. Který je ten nej? Záleží na vás.. Ve včerejším přehledu světových hitů o penězích jsme vás vyzývali, abyste nám posílali tipy na český výběr.. A potěšilo nás, že oba kousky, které naši čtenáři doporučovali, už jsme na seznamu měli.. Určitě nám ale pořád.. 2011 02:05.. Šokující (?) předpovědi Saxo Bank: Které jsou sci-fi a které se můžou vyplnit?.. Akcie společnosti Apple spadnou na polovinu, v Evropě dojde ke znárodnění padesáti bank a novým americkým prezidentem se stane dosud neohlášený kandidát.. Saxo Bank přichází se svými šokujícími předpověďmi na rok 2012.. Můžou se n..  ...   Madrid Nová španělská vláda pravého středu zmrazí platy státních zaměstnanců, sníží výdaje a dočasně zvýší některé daně.. Oznámila to dnes místopředsedkyně vlády Soraya Sáenzová v rámci prvního úsporného balíku.. 2011 16:21.. Náklady domácností stoupnou o 550 Kč měsíčně, odhaduje analytik.. Praha Průměrné náklady domácnosti v Česku příští rok vzrostou přibližně o 550 korun měsíčně.. Důvodem je zvýšení spodní sazby daně z přidané hodnoty (DPH) a výdaje spojené s bydlením.. Vyplývá to z propočtů, které.. 2011 16:00.. Na Silvestra budou obchody v provozu,zavřené zůstanou na Nový rok.. Praha Supermarkety a hypermarkety na Silvestra zkrátí otevírací dobu, v provozu ale budou až do odpoledních hodin.. Vyplývá to z informací, které obchodní řetězce zveřejnily na svých internetových stránkách či novinových inzer.. 2011 15:57.. Rekordní den na platebních terminálech ČS 22.. prosinec.. Rekordním dnem v historii platebních terminálů České spořitelny se stal 22.. prosince 2011.. Lidé v tento den provedli na terminálech České spořitelny 651,6 tisíc transakcí.. 2011 15:55.. Co týden dal?.. Poslední letošní týden už nepřinesl nic, co by pozměnilo celkový obrázek roku 2011 roku ve znamení nejistoty, či roku dluhové krize, chcete-li.. 2011 15:50..

  Original link path: /2011/12/
  Open archive

 • Title: 2011 Listopad | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: Stránka 1 z 101.. tvrt nejvt kampelice hroz konec.. NB j chce vzt licenci.. tvrt nejvt tuzemsk kampelice Unibon hroz odebrn licence.. Snaha o zchranu Unibonu bude obtn.. Zlona leton 3.. tvrtlet zakonila ztrtou 6,6 milionu korun.. Z celkovho objemu poskytnutch vr mla pitom pes 47 procent nesplcench dle ne 90 dn.. 11.. 2011 22:40.. Fed: Americká ekonomika pokračuje v pozvolném oživení.. Washington Americká ekonomika pokračuje v pozvolném oživení, mírně se zvyšují spotřebitelské výdaje, turistika i průmyslová výroba.. Ve své pravidelné zprávě s názvem Béžová kniha to dnes uvedla americká centrální banka (.. 2011 21:37.. ČD prodaly v dražbě palác v centru Prahy za 190,2 milionů korun.. Praha České dráhy prodaly na šestý pokus ve veřejné dražbě barokní Sweerts Šporkovský palác v pražské Hybernské ulici za 190,22 milionu korun.. ČTK to sdělila dražební společnost Clanroy, která dnešní dražbu organizovala.. 2011 20:31.. Centrální banky v koordinované intervenci pomohou Evropě.. Frankfurt Centrální banky nejvýznamnějších zemí světa přistoupily ke koordinované intervenci, která má zmírnit tlak na finančních trzích.. Posílením likvidity v bankovním systému centrální banky zlevní dolarové půjčky a p.. 2011 20:00.. Poště zkolabovala síť, nefungovaly jí  ...   volno kvůli indispozici, řekl dnes ČTK mluvčí sdružení.. 2011 18:55.. Rehn: Eurozónu čeká buď hlubší integrace, anebo postupný rozklad.. Brusel Eurozóna buď podstoupí hlubší integrační proces, anebo musí akceptovat, že ji čeká postupný rozpad.. Před členy Evropského parlamentu to dnes řekl komisař Evropské unie pro hospodářské a měnové záležitosti Olli Rehn.. 2011 18:48.. USA se asi po 62 letech stanou čistým vývozcem paliv.. New York Spojené státy mají letos namířeno k tomu, stát se poprvé po 62 letech čistým vývozcem pohonných hmot a dalších ropných produktů.. Může za to kombinace rostoucí poptávky na rozvíjejících se trzích a stagnující dom.. 2011 17:55.. ČR bez problémů prodala dluhopisy, výnos ale citelně vzrostl.. Brusel Česká republika dnes prodala státní dluhopisy se splatností pět let, které na trhu umístila bez jakýchkoli problémů.. Výnos v průměru vzrostl na 3,52 procenta, zatímco v předchozí srovnatelné aukci v srpnu činil 2,88 proc.. 2011 17:34.. Dvořák jmenoval další členy managementu ČT.. Praha Generální ředitel České televize Petr Dvořák doplnil zbývající členy do nejužšího vedení televize.. Na pozici šéfa obchodu a marketingu jmenoval Jana Svobodu, svého konkurenta z letošní volby generálního ředitele.. Řed..

  Original link path: /2011/11/
  Open archive

 • Title: 2011 Říjen | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: eskou ekonomiku ekaj tk asy.. Pleitost je i dostavba Temelna.. Ekonomov osloven serverem IHNED.. cz se shoduj, e erstv prognza ministerstva financ, kter pot s rstem ekonomiky v ptm roce o jedno procento, je reln dosaiteln, i kdy vvoj bude nakonec zejm o nco hor.. 2011 20:56.. Skladové analýzy v Money S3 jsou produktem roku 2011.. Po úspěchu Účetních analýz , které se staly produktem roku 2009 (tehdy ještě pod názvem Aktivní saldo ), zabodoval i modul Skladové analýzy a získal od technické poroty časopisu Computer World ocenění Produkt roku.. 2011 19:16.. Money S3 - novinky.. Poslední vývoj na poli ekonomických systémů ukazuje, že mezi ostatními účetními programy srovnatelné kategorie nemá Money S3 v oblasti řešení typu Busin.. 2011 19:13.. Účetní programy a účetnictví.. Nestačí Vám běžné funkce účetního programu ABRA? Dokupte si vhodné doplňky!.. K dispozici jsou např.. následující doplňky programu ABRA G1:.. číst dál.. 2011 18:32.. Sazka m novho fa.. Loterijnho giganta povede manaer PPF Kamil Ziegler.. Loterijn spolenost Sazka bude mt od ter novho generlnho editele.. Stane se jm Kamil Ziegler z PPF.. Spolen podnik PPF a KKCG zskal Sazku na konci  ...   pedstavil n.. 2011 17:07.. PPF a KKCG v úterý oficiálně převezmou Sazku, šéfem bude Ziegler.. Praha Firma Sázková kancelář kontrolovaná společnostmi PPF a KKCG podepíše v úterý s insolvenčním správcem Sazky Josefem Cupkou poslední dokumenty, které jí umožní oficiálně převzít Sazku.. V úterý do ní jako generální.. 2011 16:55.. Zveřejněna nová verze Money S3 12.. 000.. Verze 12.. 000 s celou řadou zajímavých novinek je dostupná ke stažení.. Pokud nechcete čekat na DVD (dorazí k vám na počátku listopadu), stahujte již nyní.. 2011 16:35.. MONEY.. Makléřská firma MF Global požádala o ochranu před věřiteli.. New York Americká makléřská firma MF Global dnes požádala newyorský soud o přijetí do bankrotového režimu, v němž bude chráněna před věřiteli.. Společnost se dostala do potíží mimo jiné kvůli nákupům evropských státníc.. 2011 15:38.. Potvrzeno: Ekonomika lpne na brzdu a me bt i he, varuje v prognze ministerstvo.. esk ekonomika by mla podle nejnovj prognzy ministerstva financ pt rok vzrst jen o jedno procento.. Letos pak m rst HDP doshnout 2,1 procenta, vyplv z jnov makroprognzy ministerstva financ.. MF proto kvli nejistmu vvoji pipravuje zhruba ti scne vvoje, opt.. 2011 15:01..

  Original link path: /2011/10/
  Open archive

 • Title: 2011 Srpen | Účetnictví, účetní programy, podnikání
  Descriptive info: Stránka 1 z 94.. Developer Orco se v pololetí propadl do ztráty 7,5 milionu eur.. Praha 31.. srpna (ČTK) Developerská společnost Orco se v pololetí propadla do ztráty 7,5 milionu eur (asi 180 milionu Kč).. V loňském roce ve stejném období hospodařila se ziskem 238 milionů eur.. Tržby firmě klesly meziročně o víc.. 8.. 2011 21:50.. Pražská plynárenská od října zvýší ceny plynu pro domácnosti.. Praha Pražská plynárenská od října zvýší ceny plynu.. Domácnost, která plyn využívá k vaření, topení a ohřevu vody, si při roční spotřebě 20 megawatthodin připlatí měsíčně 87 korun, tedy o téměř pět procent více.. 2011 21:26.. Řecký státní dluh se vymkl kontrole, uvedl nezávislý výbor.. Atény Řecký státní dluh se vymkl kontrole a vládní opatření ve snaze o ozdravení veřejných financí selhávají.. Konstatoval to v dnešní zprávě nezávislý parlamentní výbor expertů.. Zpráva vyšla v dnech, kdy v Aténách jedn.. 2011 20:40.. Ekonom: Jawa začne vyrábět novou motorku s objemem jednoho litru.. Týnec nad Sázavou (Benešovsko) Hlavním modelem tuzemské značky Jawa Moto má být zcela nový motocykl s čtyřdobým litrovým motorem vlastní konstrukce, jehož vývoj firma nedávno dokončila.. Půjde o první čtyřdobý motor vyrábě.. 2011 20:39.. iDnes: ČNB vyšetřuje ČEZ kvůli úniku hospodářských  ...   Podle Nease by tato vyjednvn byla zbyten vynaloenou energi.. 2011 17:58.. O sociln kartu se utkaj ti velk banky.. U pt rok by se mohlo vydat 1,4 milionu kus.. esk spoitelna, Komern banka a SOB ve spoluprci s eskou potou se pihlsily do vbrovho zen na Kartu socilnch systm, kter vypsalo ministerstvo prce a socilnch vc (MPSV).. Vtz bude vybrn do dvaceti dn.. 2011 16:37.. Finanční situace ČT se může zhoršit, varují kandidáti na ředitele.. Praha Projekty rozvoje České televize (ČT) na webu Rady České televize zveřejnilo už 22 z 32 kandidátů na generálního ředitele.. Uchazeči ve svých projektech upozorňují na špatnou finanční situaci, ve které se televize může o.. Ve čtvrtek startují reklamní kampaně loterie Fortuny i Sazky.. Praha Ve čtvrtek 1.. září startuje reklamní kampaň na loterii Loto společnosti Fortuna.. Celkové letošní marketingové investice dosáhnou pěti milionů eur (120 milionů Kč).. Součástí kampaně je televizní spot, který byl inspirov.. 2011 15:40.. Vláda nesouhlasí se zavedením tzv.. daně z finančních transakcí.. Praha Vláda nesouhlasí se zavedením takzvané daně z finančních transakcí, kterou navrhují některé země Evropské unie.. Na tiskové konferenci po jednání vlády to dnes řekl premiér Petr Nečas (ODS).. Dodal, že kabinet má podporu.. 2011 15:30..

  Original link path: /2011/08/
  Open archive

 • Archived pages: 472