www.archive-org-2012.com » ORG » U » UKEEP

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 354 . Archive date: 2012-12.

 • Title: «Керівництво з передових практик» вже вийшло у світ!
  Descriptive info: Перейти до змісту.. Перейти до головного меню.. Перейти до на одну колонку.. Перейти на дві колонки.. «Керівництво з передових практик» вже вийшло у світ!.. Понеділок, 24 січня 2011 15:24.. Тепер, видане нами Керівництво з реалізації проектів з Енергоефективності та Відновлюваної Енергії можна завантажити з сайту.. «Керівництво» складається з трьох частин, кожна з яких містить вичерпну інформацію про те, чого можна досягнути  ...   безкоштовно завантажити тут.. Основне меню.. Головна.. Новини.. База даних обладнання (Перелік Обладнання).. Про Перелік Обладнання.. ЗМІ про UKEEP.. Інформація про UKEEP.. Подання заявки.. Критерії відбору проектів.. Безкоштовна технічна допомога.. Енергоефективність.. Реалізовані проекти.. Питання, що часто ставляться.. Корисні посилання.. Контактна інформація.. Розроблено:.. Спонсор технічної підтримки:.. Банки-учасники:.. Популярні.. Українська Програма Підвищення Енергоефективності (UKEEP).. вул.. Інститутська, 19B, м.. Київ, Україна.. Тел.. 044 205 32 02..

  Original link path: /ua/news/76-best-practice-guide-published
  Open archive

 • Title: Вітаємо із новорічними святами!
  Descriptive info: Вітаємо із новорічними святами!.. Вівторок, 21 грудня 2010 12:05.. UKEEP вітає усіх із наступаючим Новим Роком та Різдвом та бажає здоров'я, благополуччя та успіхів у роботі!..

  Original link path: /ua/news/73-happy-holidays
  Open archive

 • Title: Програма UKEEP мала нагоду виступити під час візиту до Швеції української делегації з питань енергетики
  Descriptive info: Програма UKEEP мала нагоду виступити під час візиту до Швеції української делегації з питань енергетики.. Вівторок, 30 листопада 2010 13:26.. Презентацію керівника програми, Андерса Лунда, під час даного візиту до Швеції української делегації, що відбувся 29 листопада цього року, можна завантажити тут.. Протягом даного візиту делегація, що складалась із спеціалістів вищого рівня, голів департаментів та керівників українських міністерств та органів влади, відвідала ряд шведських теплоцентралей з метою огляду та вивчення енергоефективних рішень Швеції.. Презентацію програми UKEEP можна завантажити нижче (доступна тільки українською мовою).. Downloads:.. Презентація..

  Original link path: /ua/news/72-ukeep-presented-during-ukrainian-energy-delegation-visit-to-sweden
  Open archive

 • Title: Підсумки конференції у Львові
  Descriptive info: Підсумки конференції у Львові.. Понеділок, 18 жовтня 2010 09:54.. 13 жовтня, Львів - одноденна конференція програми UKEEP, котру відвідало більше 60 компаній з регіону.. Конференцію відкрив пан Кіраль, Начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради, котрий підкреслив важливість заходів з підвищення енрегоефективності не тільки у приватному, але й у комунальному секторі Львівської області.. Далі були представлені презентації експертів UKEEP: про існуючу ситуацію в Україні,  ...   Багато компаній скористались цією нагодою, щоб обговорити свої плани та ідеї у напрямку енергоефективності із експертами програми UKEEP, і в результаті цих дискусій експерти відвідали ряд підприємств області.. Презентації із даного заходу можна завантажити тут.. Програма.. Основний доклад.. Приклади проектів, що були профінансовані програмою UKEEP.. Переваги проектів у відновлювані джерела енергії.. Передові технічні рішення та очікувані енергозбереження.. Переваги, які дає Вашій компанії безкоштовний енергоаналіз за програмою UKEEP..

  Original link path: /ua/news/69-lviv-conference-summary
  Open archive

 • Title: Висновки круглого столу у Львові
  Descriptive info: Висновки круглого столу у Львові.. Неділя, 17 жовтня 2010 14:47.. 14 жовтня 2010 UKEEP очолював круглий стіл з питань енергоефективності та впливу на навколишнє середовище, що проводився у Львові.. Під час масштабної дводенної конференції у Львові, влаштованої Шведською торговою радою та Міністерством закордонних справ Швеції, програму UKEEP було запрошено головувати під час круглого столу з питань енергоефективності та впливу на навколишнє середовище, що відбувався протягом першого дня Конференції.. На заході були присутні більш ніж 50 учасників, серед  ...   також представники банків, зокрема Укрексімбанку.. Багато компаній скористалися нагодою поділитися своїм досвідом у впровадженні проектів з енергоефективності - розповісти про те, які основні складності виникають у впровадженні саме такого типу проектів та що є ключовими компонентами успішної реалізації.. Програма UKEEP також представила коротку презентацію щодо макроекономічної ситуації в Україні в цілому та потенціалу проектів з ененргоефективності та створення джерел відновлюваної енергії у світлі даних обставин зокрема.. Фото з круглого столу та презентації програми UKEEP можна знайти тут..

  Original link path: /ua/news/70-lviv-roundtable-summary
  Open archive

 • Title: UKEEP у Львові
  Descriptive info: UKEEP у Львові.. Середа, 29 вересня 2010 12:49.. 13 жовтня UKEEP проведе конференцію у Львові.. Конференція включатиме низку презентацій з енергоефективності та відновлюваної енергії.. Очікується близько 100 учасників.. Якщо у вас є можливість відвідати цю конференцію, пропонуємо зв'язатися з нами.. Компанії, які прийматимуть участь у конференції, матимуть можливість зустрітися з експертами ' та банками-учасниками для обговорення ідей проектів.. Більше інформації можна знайти у Програмі Конференції за посиланням нижче..

  Original link path: /ua/news/68-ukeep-in-lviv
  Open archive

 • Title: Підсумки конференції в Одесі
  Descriptive info: Підсумки конференції в Одесі.. Четвер, 23 вересня 2010 08:29.. Конференція UKEEP, яка відбулася у Одесі 21 вересня 2010 р.. , зібрала більше 100 представників компаній Одеської області, зацікавлених у питаннях енергоефективності та відновлюваної енергетики, що були основними темами семінару.. На конференції також були присутні представники ЗМІ - журналісти декількох телевізійних каналів та кореспонденти різних журналів та газет.. Конференцію було відкрито вступною промовою паном Агуцою С.. В.. , заступником начальника департаменту ЖКГ і ТЕК м.. Одеси.. Учасники прослухали презентації експертів UKEEP, які розповіли про те, навіщо та як інвестувати у енергоефективність та відновлювані джерела енергії.. Протягом конференції були представлені декілька успішно реалізованих проектів та приклади різноманітних інвестицій, і також переваги безкоштовного  ...   цих трьох банків та їхньої участі у програмі UKEEP.. Після конференції її учасники змогли отримати приватні консультації у експертів UKEEP, у яких було обговорено багато цікавих ідей проектів.. І також після конференції відбувся фуршет, на якому відбулося більш неформальне спілкування між учасниками конференції та доповідачами.. Телевізійні сюжети будуть завантажені на вебсайт UKEEP найближчим часом.. Між тим, презентації з семінару вже зараз можна завантажити за посиланнями нижче.. Яку користь можуть отримати одеські підприємства від енергозбереження з програмою UKEEP, навіщо інвестувати в енергоефективність?.. Приклади проектів, профінансованих програмою UKEEP.. Переваги проектів з відновлюваної енергетики.. Инвестиции в ветровую энергетику.. Передові технічні рішення та очікувані енергозбереження.. Переваги, які надасть Вашій компанії безкоштовний енергоаналіз у рамках UKEEP..

  Original link path: /ua/news/66-odessa-conference-summary
  Open archive

 • Title: UKEEP у Одесі
  Descriptive info: UKEEP у Одесі.. Четвер, 09 вересня 2010 07:39.. 21 вересня UKEEP проведе конференцію у м.. Одеса.. Конференція включатиме низку презентацій з енергоефективності та відновлюваної енергетики.. Очікується близько 150 учасників.. Якщо ви бажаєте відвідати цю конференцію, необхідно зареєструватися, як зазначено у запрошенні, яке можна завантажити нижче.. Компанії, які відвідають цю конференцію зможуть зустрітися з експертами UKEEP та банками-учасниками для обговорення ідей проектів.. Більше інформації у Програмі конференції (посилання під текстом).. Запрошення.. Програма конференції..

  Original link path: /ua/news/65-ukeep-in-odessa
  Open archive

 • Title: Нові проекти!
  Descriptive info: Нові проекти!.. П'ятниця, 20 серпня 2010 10:24.. Ми продовжуємо поповнювати розділ Реалізовані проекти та пропонуємо до вашої уваги 2 нових проекти UKEEP.. Один з них - сталеливарний завод у Луганську, що недавно запустив програму підвищення енергоефективності, розроблену спільно із експертами програми UKEEP.. Інший - відомий у своєму секторі виробник шпалер, що звернувся до програми UKEEP за фінансуванням у 2008 році.. Більше про наші проекти читайте у розділі.. Реалізовані проекти!..

  Original link path: /ua/news/64-additional-case-studies
  Open archive

 • Title: Два нових приклади здійснених проектів
  Descriptive info: Два нових приклади здійснених проектів.. П'ятниця, 02 липня 2010 12:58.. У нашому розділі здійснених проектів з'явилися два нові проекти.. Один з них - пивзавод у Львові, який одержав кредитне фінансування через UKEEP у 2008 р.. Інший - машинобудівний завод у Харкові, який зміг почати впровадження свого проекту у 2009 р.. завдяки програмі UKEEP.. Детальніше читайте про них у нашому розділі..

  Original link path: /ua/news/63-two-new-case-studies
  Open archive

 • Title: Огляд конференції у м. Запоріжжя
  Descriptive info: Огляд конференції у м.. Запоріжжя.. Понеділок, 22 лютого 2010 16:22.. Фотографії та презентації з конференції UKEEP у Дніпропетровську вже на сайті!.. Конференцію UKEEP у м.. Запоріжжі, яка відбулася 18 лютого 2010 р.. , відвідали близько 100 представників підприємств з цього регіону, зацікавлених у питаннях енергоефективності та відновлюваної енергії.. Також конференцію відвідали представники низки телеканалів та ЗМІ, щоб мати можливість висвітлити цю подію.. Конференцію відкрив із вступним словом пан Бережний О.. П.. , перший заступник губернатора Запорізької області, у якій він підкреслив важливість впровадження енергоефективних технологій на підприємствах Запоріжжя та області, яка є промисловим регіоном, і через це - величезним споживачем енергоресурсів.. Приватні та муніципальні підприємства цього регіону вже значно просунулись у напрямку скорочення питомого енергоспоживання, проте багато чого потрібно ще зробити, тому пан Бережний  ...   програма UKEEP, та учасники також одержали рекомендації з передових практик та типових енергозбережень, які вже були досягнуті на українських підприємствах.. Одразу після конференції учасники та експерти UKEEP обговорили цілу низку гарних проектів під час приватних консультацій.. Після закінчення конференції відбувся фуршет, який надав можливість неформального спілкування для учасників конференції.. Найближчим часом ми завантажимо статті з газет щодо конференції, що відбулася, на сайт UKEEP.. А між тим пропонуємо вам ознайомитись із презентаціями з семінару, посилання на які надано нижче.. Вітальне слово та основний доклад.. , Андерс Лунд, Керівник проекту UKEEP.. Приклади проектів, профінансованих UKEEP.. , Джим Дісенстам, Фінансовий експерт, UKEEP.. , Микаель Йенсон, Технічний експерт, UKEEP.. , Міхаель Райдлінгер, iC consulenten.. Експерт з енергефективності, UKEEP.. , Д-р Сергій Зима, iC consulenten.. Експерт з енергоефективності, UKEEP..

  Original link path: /ua/news/57-zaporozhe-conference-summary
  Open archive

 • Archived pages: 354