www.archive-org-2012.com » ORG » U » UKEEP

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 354 . Archive date: 2012-12.

 • Title: Як UKEEP їздив до Криму
  Descriptive info: Перейти до змісту.. Перейти до головного меню.. Перейти до на одну колонку.. Перейти на дві колонки.. Як UKEEP їздив до Криму.. Неділя, 08 червня 2008 14:18.. 28 травня консультанти UKEEP взяли участь у 6-ій міжнародній конференції «Інвестування в енергетику, енергозбереження та екологію», що проводилась в Ялті.. Щоб отримати детальнішу інформацію та завантажити матеріали, натисніть тут.. Триденна конференція відбулась 28-30 травня у Криму у чудовому місці поблизу Лівадії в Ялті.. Темою конференції було питання можливостей інвестування в енергетику, енергозбереження та екологію.. Подія зібрала 150 учасників, серед яких були менеджери вищої ланки українських та зарубіжних підприємств, а також представники  ...   підкреслив, що період окупності інвестицій у енергоефективність помітно скоротився порівняно із минулим роком в силу значного росту цін на газ, а також представив дані по трьом найкращим проектам з енергоефективності UKEEP.. Downloads:.. Презентація Дж.. Дісенстама, фінансового експерта UKEEP.. Основне меню.. Головна.. Новини.. База даних обладнання (Перелік Обладнання).. Про Перелік Обладнання.. ЗМІ про UKEEP.. Інформація про UKEEP.. Подання заявки.. Критерії відбору проектів.. Безкоштовна технічна допомога.. Енергоефективність.. Реалізовані проекти.. Питання, що часто ставляться.. Корисні посилання.. Контактна інформація.. Розроблено:.. Спонсор технічної підтримки:.. Банки-учасники:.. Популярні.. Українська Програма Підвищення Енергоефективності (UKEEP).. вул.. Інститутська, 19B, м.. Київ, Україна.. Тел.. 044 205 32 02..

  Original link path: /ua/news/29-ukeep-speaks-in-crimea
  Open archive

 • Title: Швеція – Україна – партнери по бізнесу
  Descriptive info: Швеція – Україна – партнери по бізнесу.. П'ятниця, 08 лютого 2008 13:45.. 29-31 січня столицю України відвідала з візитом Шведська торгова делегація на чолі з Міністром торгівлі Щвеції, панею Євою Бйорлінг.. У ході ряду зустрічей з українськими колегами, зокрема, з Міністром економіки України, Богданом Данилишиним, було підписано меморандум про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та Асоціацією торгових палат Швеції.. Доклад програми UKEEP був представлений на двусторонньому семінарі.. Завантажити.. Команда  ...   екології було винесено на окремий розгляд, де пан Андерс Лунд (менеджер UKEEP) представив свою презентацію разом з коротким описом ситуації з енергоносіями в Україні насьогодні.. Презентация на міжміністерській зустрічі: Ситуація з енергоресурсами в Україні.. Чому необхідно інвестувати у енергоефективність та джерела відновлюваної енергії? Андерс Лунд, менеджер програми UKEEP.. Презентація з семінару з енергоефективності: Ситуація з енергоресурсами в Україні.. Сучасний стан та перспективи розвитку біоенергії в Україні НВЦ - "Біомаса"..

  Original link path: /ua/news/26-sweden--ukraine-partners-in-business
  Open archive

 • Title: Результати Донецької конференції
  Descriptive info: Результати Донецької конференції.. П'ятниця, 14 грудня 2007 12:51.. Заключна конференція програми UKEEP у 2007 році відбулась у м.. Донецьк 13-ого грудня.. Для участі в конференції прибуло більше 100 чоловік, зацікавлених у шляхах підвищення енергоефективності, зокрема, у рамках програми UKEEP.. Конференція у Донецьку викликала величезний інтерес з боку підприємств, що усвідомлюють проблему зростання цін на енергоносії та енергозабезпечення.. Спеціалісти програми UKEEP презентували зібранню інформацію про переваги та вигоди участі у програмі енергоефективності UKEEP та процедуру оформлення участі, а також розповіли про те, як завдяки проведенню безкоштовного енергоаудиту можна здійснити найбільш вигідні інвестиції на підприємстві.. Нижче до Вашої уваги пропонуються презентаційні  ...   Презентація 2: Вуглецеві інвестиції як механізм фінансування проектів, можливості в Україні.. Оксана Ракович, ТОВ "Енфікон".. Презентація 3: Багатосторонній вуглецевий кредитний фонд (БВКФ).. Євген Гроза, "Green Stream Network GmbH".. Презентація 4: Місевий погляд на необхідність енергоефективності та створення джерел відновлюваної енергії в Україні.. Василь Степаненко, Energy Audit Group, Україна.. Презентація 5: Переваги міжнародного енергоаудиту.. Гельмут Бергер, консультант UKEEP з енергоефективності, енергосервісна компанія "Allplan".. Презентація 6: Алла Бойко, Кредитпромбанк.. Презентація 7: Володимир Хребет, Укрексімбанк.. Презентациія 8: Як відбувається прийом проектів до програми UKEEP, типові інвестиції в енергоефективність, зразки конкретних втілюваних проектів? - Андерс Лунд, Торбйорн Йонссон, Джим Дісенстам, команда програми UKEEP..

  Original link path: /ua/news/24-donetsk-conference-summary
  Open archive

 • Title: Результати конференції у Дніпропетровську
  Descriptive info: Результати конференції у Дніпропетровську.. Четвер, 13 грудня 2007 09:35.. 11 грудня відбулась конференція програми UKEEP у м.. Дніпропетровськ.. Програма заходу була насичена актуальними та цікавими доповідями, що викликали активну реакцію серед великої кількості зацікавлених у темі учасників.. Конференція відбулась у залі нового готелю «Парк-отель».. В ході конференції були висвітлені наступні питання: що таке програма UKEEP, які переваги вона надає підприємствам, як відбувається надання безкоштовної технічної консалтингової допомоги та які можливості надаються підприємствам незалежними міжнародними консультантами програми.. Нижче до Вашої уваги  ...   рамках UKEEP? - Андерс Лунд, менеджер програми UKEEP.. Презентація 4: Місцевий погляд на необхідність енергоефективності та створення джерел відновлюваної енергії в Україні.. Гельмут Бергер, консультант UKEEPз енергоефективності, енергосервісна компанія "Allplan".. Презентація 6: Досвід консультантів "iC consulenten" у проведенні енергоаудитів, зразок проекту з енергозбереженя у рамках UKEEP.. Сергій Зима, консультант UKEEP з енергоефективності, компанія "iC consulenten".. Презентація 7: Алла Бойко, Кредитпромбанк.. Презентація 8: Сергій Худіяш, Укрексімбанк.. Презентація 9: Як відбувається прийом проектів до програми UKEEP? - Андерс Лунд, менеджер програми UKEEP..

  Original link path: /ua/news/23-dnipropetrovsk-conference-summary
  Open archive

 • Title: Підсумки конференції в Одесі
  Descriptive info: Підсумки конференції в Одесі.. Четвер, 22 листопада 2007 13:46.. Більше 100 чоловік взяли участь у конференції з питань енергоефективності, котра відбулась 20 листопада в Одесі.. Основна маса учасників - представники зацікавлених у підвищенні енергоефективності підприємств регіона.. Журналісти декількох телеканалів, а також друкованих видань освітлювали хід події.. Конференція з енергоефективності, організована програмою UKEEP 20 листопада у м.. Одеса, зібрала велику кількість учасників зі всього регіону.. Конференція розпочалась з привітального слова та вступної промови секретаря міськвиконкому м.. Одеса пана Прокопенка.. На конференції доповідачами були висвітлені наступні питання: переваги енергоефективності, приклади типових проектів з енергоефективності, можливість фінансового прибутку від нереалізованих викидів СО2, місцеві погляди на  ...   отримати кредит на здійснення проекта з енергоефективності.. Конференція завершилась фуршетом у просторому залі ресторану готелю "Аркадія-Плаза".. Вашій увазі пропонуються матеріали конференції:.. Презентація 1: Вступне слово від програми UKEEP.. - п.. Йен Сміт, ЄБРР.. Презентація 2: Яку користь можуть мати одеські підприємства від енергоефективних проектів у рамках програми UKEEP? - п.. Андерс Лунд, менеджер програми UKEEP.. Презентація 3: Нереалізованіе викиди СО2 та можливість фінансового прибутку.. Йохан Ньюлендер, доктор наук, консультант компаниії Vattenfall Power Consultant.. Презентація 4: Місцевий погляд на необхідність енергоефективності та створення джерел відновлюваної енергії в Україні, - Maрія Кучко, "Biomass", Україна.. Презентація 5: Як відбувається прийом проектів до програми UKEEP? - п..

  Original link path: /ua/news/21-odessa-conference-summary
  Open archive

 • Title: Київська прес-конференція програми UKEEP
  Descriptive info: Київська прес-конференція програми UKEEP.. Четвер, 15 листопада 2007 10:39.. У Київському офісі ЄБРР відбулася прес-конференція Української програми підвищення енергоефективності, присвячена початку другого етапу програми.. Завершилась перша фаза української програми підвищення енергоефективності (UKEEP), котра стартувала у травні 2007, і на черзі її другий етап.. Протягом наступних двох місяців до кінця року відбудуться чотири конференції у рамках даної програми - 20 листопада в Одесі, 27 листопада у Харкові та у другій половині грудня у Дніпропетровську та Донецьку.. Метою даних заходів є залучення більшої кількості українських приватних підприємств до впровадження проектів з енергозбереження та енергоефективності.. Завантажити прес-реліз..

  Original link path: /ua/news/20-ukeep-press-event-held-in-kiev
  Open archive

 • Title: Укрексімбанк
  Descriptive info: Укрексімбанк.. Сергій Худіяш.. Горького,127.. м.. Київ.. Україна.. Ця електронна адреса була захищена від спам-ботів, Вам необхідно включити Javascript для того, щоб її побачити.. (044) 247 80 85.. http://www.. eximb.. com.. Якщо Ви є клієнтом одного із вказаних банків та бажаєте звернутись до нього одразу -- звретайтесь, будь-ласка до наступних контактних осіб: Сергій Худіяш.. Банки-Учасники..

  Original link path: /ua/contact-ukeep/contact-participating-banks/23-banks/2-ukreximbank
  Open archive

 • Title: Мегабанк
  Descriptive info: Мегабанк.. Управління кредитування корпоративних клієнтів.. Артема, 30.. Харкiв.. (057) 760-20-71.. megabank.. net.. Якщо Ви є клієнтом одного із вказаних банків та бажаєте звернутись до нього одразу -- звретайтесь, будь-ласка до наступних контактних осіб: Управління кредитування корпоративних клієнтів..

  Original link path: /ua/contact-ukeep/contact-participating-banks/23-banks/3-megabank
  Open archive

 • Title: Гаряча лінія UKEEP
  Descriptive info: Гаряча лінія UKEEP.. Соломія Петрина, Олена Точиліна.. Інститутська, 19B.. (044) 205 32 02.. (044) 253 76 24.. UKEEP пропонує послуги гарячої лінії, що обслуговується українською, російською та англійською мовами.. Якщо у вас виникли будь-які запитання стосовно програми UKEEP, будь-ласка, вертайтесь на нашу гарячу лінію.. Питання, що вимагають більш вичерпних відповідей, будуть передані нашим секретарем до відповідних спеціалістів і протягом доби відповідь буде вам надана.. Введіть Ваше ім'я:.. E-mail адреса:.. Тема Повідомлення:.. Введіть текст Вашого повідомлення:.. Надіслати копію цього повідомлення на Вашу електронну адресу.. Відправити..

  Original link path: /ua/contact-ukeep/contact-participating-banks/22-ukeep/1-ukeep-hotline
  Open archive

 • Title: Банки-Учасники
  Descriptive info: #.. Ім'я.. Посада.. E-mail.. Телефон.. 1.. Укрексімбанк.. 2.. Мегабанк..

  Original link path: /component/contact/23
  Open archive

 • Title: Банки-посредники
  Descriptive info: Пропустить и перейти к материалам.. Пропустить и перейти к главной навигации.. Пропустить и перейти к первому столбцу.. Пропустить и перейти ко второму столбцу.. Банки-посредники.. №.. Имя.. Должность.. Укрэксимбанк.. Сергей Худияш.. Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript, что бы его увидеть.. Управление  ...   (Список Оборудования).. О Списке Оборудования.. СМИ о UKEEP.. Информация о UKEEP.. Подача заявки.. Критерии отбора проектов.. Бесплатная техническая помощь.. Энергоэффективность.. Реализованные проекты.. Часто задаваемые вопросы.. Полезные ссылки.. Контактная информация.. Разработано:.. Спонсор технической подержки:.. Банки-участники:.. Популярные.. Украинская Программа Повышения Энергоэффективности (UKEEP).. ул.. Институтская, 19B, г.. Киев, Украина..

  Original link path: /ru/component/contact/23-banks
  Open archive

 • Archived pages: 354